Tesařské práce Praha

Pod samotnou prací na střeše se dá představit spousta činností, ať už se jedná o samotné pokrytí střešní krytinou (pálená či betonová taška, šindel, asfaltový pás, profilovaná krytina aj.), nebo o klempířské práce od montáže okapového systému, až po samotnou výrobu klempířských prvků. Kromě těchto činností jsou totiž na střeše zapotřebí často i tesařské a zednické práce. Všechny zmíněné činnosti naše firma ovládá a zahrnuje je do své nabídky služeb.

Tesařské práce, které poskytujeme nejen v Praze, zahrnují například dodávku a montáž vazníků, krovů, laťování, bednění a palubek.
Kompletní tesařské práce jsou nedílnou součástí mnoha střech a to především proto, že díky nim vznikne pevná konstrukce, na níž se může začít s pokrýváním vybranou střešní krytinou.

Dřevo je úžasným materiálem při rekonstrukci či výrobě nové střechy, ale jeho kvalitu a stabilitu může ohrozit škodlivý hmyz, houby nebo plísně. Na tento problém nezapomínáme, a proto používáme nástřik proti dřevokaznému hmyzu i proti zbývajícím hrozbám. Nemusíte
se proto bát, že vám doslova „spadne střecha na hlavu“ jen kvůli hmyzu či plísním.

Naše tesařské práce můžete využít jak při stavbě nové střechy, tak při rekonstrukci vaší střechy stávající. Vše záleží na vašich individuálních potřebách, na jejichž základě budeme provádět předem naplánované činnosti. Zároveň veškeré poradenství a kompletní kalkulace ohledně prací na střeše poskytujeme zcela zdarma a nezávazně.

Tesařské práce Praha