Střechy Příbram

Každá střecha, ať už se jedná o námi vyrobené střechy v Příbrami, Praze, Písku, Plzni, Táboru anebo jinde, odolává přírodním podmínkám a nepříznivým vlivům počasí každý den. Ať už musí vytvářet stín a chránit tak obyvatele pod ní před přímým světlem, nebo svádí kapky deště do okapů a následně posílá na určené místo, střechy jsou pod neustálým tlakem počasí.

Díky našim bohatým a dlouholetým zkušenostem jsme schopni nabídnout vám nejen kompletní klempířské a pokrývačské práce, ale také izolace, tesařské a zednické práce, kompletní dodávku střešního materiálu a montáž ateliérových a střešních oken. Naprostou samozřejmostí je pro nás vždy také odvoz a likvidace stavební suti včetně nebezpečných materiálů.

Další věc, která vás může ochránit před nepříjemnostmi a zároveň je spjata se střechou, je hromosvod. Ano, hromosvod nechrání jen vás, ale i střechu samotnou proti ničivým bleskům, které by jinak mohly způsobit nemalé problémy od výpadku proudu až po poškození střechy.

Nechte si zrekonstruovat nebo zhotovit novou střechu od nás, rádi s vámi vše prodiskutujeme a poskytneme vám rady, včetně kompletní kalkulace zdarma. Kontaktovat nás můžete telefonicky, přes e-mail a nebo nás můžete navštívit i osobně. Budeme se na vás těšit.

Střechy Příbram