Střechy na klíč Praha

Bydlíte v Praze a plánujete pro svůj dům novou střechu? Pak pro vás určitě bude zajímavá naše nabídka na zhotovení střechy na klíč v
Praze
. S námi se nemusíte bát a můžete nechat veškerou práci a činnosti kolem vaší střechy na nás. Poskytujeme totiž kompletní klempířské a pokrývačské práce, včetně izolací, tesařských a zednických prací (souvisejících s výstavbou střechy. Namontujeme střešní okna a hromosvody, naimpregnujeme krov proti škůdcům a plísním, zajistíme odvoz a likvidaci stavební sutě včetně nebezpečných odpadů.

Naše firma působí na trhu již od roku 1997, kdy byla založena právě na základě bohatých a dlouholetých zkušeností, které máme hlavně s pokrývačským a klempířským řemeslem. Střešní práce zhotovujeme vždy na základě požadavků, přání a potřeb zákazníka. Rádi za
vámi po dohodě dojedeme na jakékoli místo v ČR.

Při realizaci používáme materiály renomovaných výrobců ověřených značek a myslíme na veškeré detaily. Nechte si od nás zhotovit střechu na klíč třeba v Praze a její elegance bude zdobit hlavní město po velmi dlouhou dobu.

Pokud si nejste něčím jistí, nebo nás chcete kontaktovat či požádat o poradenství, můžete se nám ozvat telefonicky, přes e-mail a nebo nás můžete navštívit osobně. Veškeré poradenství a kalkulace ohledně střešních prací vám poskytneme rádi a zcela zdarma.

Střechy na klíč Praha