Rekonstrukce střechy Praha

Střecha chrání dům proti nepříznivým přírodním vlivům, kterými jsou například déšť, sníh, silný vítr apod. Dobrá střecha dokáže hravě odolat povětrnostním podmínkám a poskytuje tak pocit bezpečí a klidu všem, kteří pod ní mají svůj domov. Mimo „ochranné funkce“
domova mohou střechy sloužit i k dalším užitečným činnostem, například k získávání dešťové vody či solární energie.

Pokud se vaše střecha již rozpadá, je částečně poničená nebo z jiného důvodu nesplňuje potřebné požadavky, pak jistě přemýšlíte o její rekonstrukci. Střecha domu je dlouhodobá záležitost a musí tedy být realizována profesionálně, za použití prvotřídních materiálů.

Nechte naši firmu provést rekonstrukci střechy Praha, zabýváme se pokrýváním a izolací střech + kompletní dodávkou střešních materiálů již od roku 1997. Poskytujeme veškeré pokrývačské a klempířské práce, ať už se jedná o pokrytí ploché, rovné či sedlové střechy.

Při rekonstrukci vaší střechy jsme také připraveni na zednické práce, montáže ateliérových a střešních oken atd. Zároveň provádíme i ochranné nástřiky krovu proti plísním, houbám, roztočům a jiným dřevokazným hmyzům. Dále také zhotovíme hromosvod i s uzemněním, nebo dokonce ochranné systémy proti sedání holubů. Nemusíte se bát, že po nás budete muset uklízet, my sami si zajistíme rychlý odvoz a likvidaci suti a nebezpečných materiálů.

Mezi místa, kde nejčastěji realizujeme zakázky, patří například Příbram, Písek, Praha, nebo také Tábor a České Budějovice. Stačí, když se nám ozvete a po domluvě za vámi rádi přijedeme na jakékoli místo v České republice.

Rekonstrukce střechy Praha