Pokrývačské práce Praha

Střecha je velmi důležitým prvkem každého domu, jejímu výběru a především výběru realizující firmy by měla být tedy přikládána velká pozornost.

Pokud chcete mít střechu, na kterou bude radost pohledět a zároveň bude plnit svoji funkci na 100%, pak neváhejte a využijte nabídky naší stavební firmy, která byla založená již v srpnu roku 1997. Naše firma svým zákazníkům nabízí nejen kompletní pokrývačské práce, ale také klempířské práce a ostatní služby spojené s budováním střech a jejich prvků.

Kompletní pokrývačské práce zahrnují stavby střech různých typů, ať se jedná o šikmé nebo ploché střechy. Střechy se též mohou lišit podle tašek, kterými jsou pokryty. Tašky mohou být pálené či betonové a šindelové. Není však problém si střechu nechat pokrýt i eternitem, profilovanou plechovou krytinou, která vyniká svou lehkostí a věrohodným napodobením tašek, nebo asfaltovými a živičnými pásy.

Rozhodnutí o jejím typu je samozřejmě na vás, my vám kromě kompletních pokrývačských prací po celé České republice, nabízíme také kompletní dodávku střešních materiálů. Tyto materiály (které používáme při realizaci zhotovení nové střechy, či rekonstrukci) máme od
renomovaných výrobců prověřených značek.

Pokud si nejste jistí, jaká krytina je pro vaši plánovanou střechu tou nejlepší volbou, rádi vám poradíme, veškeré kalkulace a konzultace provádíme zcela zdarma.

Pokrývačské práce Praha