Klempířské práce Praha

Když začne pršet, jistě oceníte správně zhotovené a namontované okapy tak, aby voda mohla snadno a rychle odtéci přesně tam, kde ji chcete mít. Navíc díky kvalitnímu okapovému systému můžete lehce získávat dešťovou vodu například k zavlažování vlastní zahrádky a prakticky tak využít plochu vaší střechy při dešti.

Při rekonstrukci staré střechy nebo při budování nové jsou nedílnou součástí i kompletní klempířské práce, které zahrnují kvalitní montáže okapových systémů, ale také zhotovení klempířských prvků. Ty pak nejen že mohou zdobit vaši střechu, ale dodávají jí další užitečné funkce.

Mezi tyto klempířské prvky patří například žlaby, svody, kotlíky, háky, rohy, odskoky, kolena, parapety, lišty nebo střešní ozdoby a příslušenství. Většina těchto prvků slouží ke správnému odtoku vody z vaší střechy. Mezi střešní ozdoby řadíme například klasickou
korouhvičku v podobě kohouta. Příslušenstvím může být například chrlič k svodovému potrubí, nebo lapač nečistot atd..

Naše firma vznikla na základě dlouholetých zkušeností v klempířském a pokrývačském řemesle a to v srpnu roku 1997. Získané zkušenosti se tak odráží na kvalitě provedené práce i výběru spolehlivého materiálu.

Naše služby poskytujeme nejen v Praze ale prakticky po celé České republice a to dle vzájemné dohody s vámi. Kontaktovat nás můžete telefonicky, nebo zasláním emailu na naši e-mailovou adresu. Rádi se vám budeme věnovat.

Klempířské práce Praha